Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Czy możliwe jest aby doszło do zapłodnienia jeżeli mężczyzna się masturbował, obmył penisa sama wodą i wytarł, a po jakiś 2-3 godzinach wykąpał się w wannie, a po jakichś 2 godzinach wykąpała się tam kobieta lat 40. Dodam zanim kobieta się myła pół wody zostało wylane z wanny. Woda zawierała różne mydła i szampony, była to woda gorąca i chlorowana. Kobieta ma lat 40 nie odżywia się dobrze i ma nadwagę.

Jeśli nie doszło do wytrysku w pochwie kobiety lub w okolicach przedsionka pochwy zapłodnienie jest nieprawdopodobne w sytuacji opisanej w pytaniu.
Niemożliwe.
ryzyko zapłodnienia jest minimalne,
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi