Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Czy możliwe jest aby doszło do zapłodnienia jeżeli mężczyzna się masturbował, obmył penisa sama wodą i wytarł, a po jakiś 2-3 godzinach wykąpał się w wannie, a po jakichś 2 godzinach wykąpała się tam kobieta lat 40. Dodam zanim kobieta się myła pół wody zostało wylane z wanny. Woda zawierała różne mydła i szampony, była to woda gorąca i chlorowana. Kobieta ma lat 40 nie odżywia się dobrze i ma nadwagę.

Jeśli nie doszło do wytrysku w pochwie kobiety lub w okolicach przedsionka pochwy zapłodnienie jest nieprawdopodobne w sytuacji opisanej w pytaniu.
Niemożliwe.
ryzyko zapłodnienia jest minimalne,

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3581
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi