Czy mogło dojść do poronienia?

Spóźniał mi się okres tylko dwa dni, ale postanowiłam zrobić test ciążowy. Na pierwszym wyszła blada kreska, więc powtórzyłam jeszcze 2 testy innej firmy i to samo. Zrobiłam również beta HCG i wyszło 29.70. Po czym dostałam miesiączkę. Czy mogło dojść do poronienia? Byłam również u ginekologa, ale nie mógł jeszcze stwierdzić ciąży. Przepisał dydrogestron i zalecił powtórzenie beta HCG i progesteronu. Ale czy w tym wypadku jest sens wykonywać? Dodam, że w marcu wykryto u mnie ciążę ektopową lewego jajnika i miałam laparoskopię. Być może jestem przewrażliwiona. A dziś mój stan jest fatalny. Boli mnie brzuch i głowa. Tak zawsze czuje się przy miesiączce. 

Należy postępować tak jak stwierdził ginekolog. U niektórych kobiet mogą występować plamienia przypominające miesiączkę na początku ciąży .
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi