Czy mogło dojść do poronienia?

Spóźniał mi się okres tylko dwa dni, ale postanowiłam zrobić test ciążowy. Na pierwszym wyszła blada kreska, więc powtórzyłam jeszcze 2 testy innej firmy i to samo. Zrobiłam również beta HCG i wyszło 29.70. Po czym dostałam miesiączkę. Czy mogło dojść do poronienia? Byłam również u ginekologa, ale nie mógł jeszcze stwierdzić ciąży. Przepisał dydrogestron i zalecił powtórzenie beta HCG i progesteronu. Ale czy w tym wypadku jest sens wykonywać? Dodam, że w marcu wykryto u mnie ciążę ektopową lewego jajnika i miałam laparoskopię. Być może jestem przewrażliwiona. A dziś mój stan jest fatalny. Boli mnie brzuch i głowa. Tak zawsze czuje się przy miesiączce. 

Należy postępować tak jak stwierdził ginekolog. U niektórych kobiet mogą występować plamienia przypominające miesiączkę na początku ciąży .

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi