Czy mogę skorzystać z jakiś leków wzmacniających erekcję?

Dzień dobry, chciałbym uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Czy mogę skorzystać z jakiś leków wzmacniających erekcję? Dość rzadko mogę współżyć z żoną, a jeśli już mi się uda, to stosunek trwa bardzo krótko. Mam 56 lat, jestem po 2 angioplastykach (trzy stenty bez zawału-OZW) Od tamtego czasu - 14 lat temu, przyjmuję codziennie Betaloc ZOK 50/ Torvacard 20/ Polocard 150. Morfologia w normach, lipidogram najczęściej: cholesterol około 200 mg, LDL -120, HDL ~ 70, TG - 170 Dbam o zdrowie, nie palę papierosów, staram się żyć aktywnie, stosuję dietę, często przebywam na powietrzu. Nie miewam żadnych oznak wieńcowych (duszności, pieczenia czy kołatania serca) Nie mam nadciśnienia ( najczęściej mam około 100/60, tętno spoczynkowe 68-74) Jednak moje życie seksualne stopniowo pogarsza się. Czy mogę spróbować np Braveran, Maxon, Maxigra , a może coś innego. Z góry dziękuję za ewentualne porady. Pozdrawiam
Nie ma interakcji pomiędzy przyjmowanymi przez Pana lekami a dostępnymi na receptę preparatami poprawiającymi erekcję. Jednak w celu ich bezpiecznego stosowania proszę skonsultować się z kardiologiem.
Tak oczywiście, należy zacząć od małych dawek, w przypadku pojawienia się niepokojących objawów oczywiście leki odstawić.
Przed stosowaniem takich leków warto skontaktować się z okulista, gdyż u 5% pacjentów powodują problemy natury okulistycznej.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi