Czy mogę skorzystać z jakiś leków wzmacniających erekcję?

Dzień dobry, chciałbym uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Czy mogę skorzystać z jakiś leków wzmacniających erekcję? Dość rzadko mogę współżyć z żoną, a jeśli już mi się uda, to stosunek trwa bardzo krótko. Mam 56 lat, jestem po 2 angioplastykach (trzy stenty bez zawału-OZW) Od tamtego czasu - 14 lat temu, przyjmuję codziennie Betaloc ZOK 50/ Torvacard 20/ Polocard 150. Morfologia w normach, lipidogram najczęściej: cholesterol około 200 mg, LDL -120, HDL ~ 70, TG - 170 Dbam o zdrowie, nie palę papierosów, staram się żyć aktywnie, stosuję dietę, często przebywam na powietrzu. Nie miewam żadnych oznak wieńcowych (duszności, pieczenia czy kołatania serca) Nie mam nadciśnienia ( najczęściej mam około 100/60, tętno spoczynkowe 68-74) Jednak moje życie seksualne stopniowo pogarsza się. Czy mogę spróbować np Braveran, Maxon, Maxigra , a może coś innego. Z góry dziękuję za ewentualne porady. Pozdrawiam
Nie ma interakcji pomiędzy przyjmowanymi przez Pana lekami a dostępnymi na receptę preparatami poprawiającymi erekcję. Jednak w celu ich bezpiecznego stosowania proszę skonsultować się z kardiologiem.
Tak oczywiście, należy zacząć od małych dawek, w przypadku pojawienia się niepokojących objawów oczywiście leki odstawić.
Przed stosowaniem takich leków warto skontaktować się z okulista, gdyż u 5% pacjentów powodują problemy natury okulistycznej.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi