Czy mogę otrzymać receptę na antykoncepcję hormonalną przez e-Wizytę?

Niedawno robiłam morfologię i próby wątrobowe, wszystko jest w normie. Planuję rozpocząć przyjmowanie antykoncepcji hormonalnej - po raz pierwszy. Moje pytanie brzmi - czy w tej sytuacji umawiając się na wizytę u ginekologa przez Państwa portal otrzymam receptę na antykoncepcję hormonalną?

Tak, moze Pani na tej podstawie otrzymać konsultacja i mieć włączona antykoncepcje
Każdy lekarz podejmie indywidulaną decyzję w tej sprawie.
tak można otrzymać antykoncepcję
tak można otrzymać ereceptę
tak można otrzymać antykoncepcję przez e-wizytę
Tak, wszystko zależy od wywiadu lekarskiego i decyzji

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi