Czy mogę kontynuować leczenie trądziku tabletkami antykoncepcyjnymi, jeśli 3 pominęłam?

Brałam antykoncepcję, aby wspomóc leczenie trądziku przez 2 dni i zapomniałam przyjmować przez 3 kolejne. Czy mogę brać je nadal z pominięciem tych 3 tabletek? 

Dokładna informacja o tym czy tabletki pominąć czy kontynuować zależała będzie od rodzaju tabletek jakie Pani przyjmuje i od dnia cyklu w którym dniu cyklu Pani aktualnie jest. Proszę skontaktować się z ginekologiem, może to być teleporada o ile nie ma Pani aktualnie innych dolegliwości wymagających badania.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi