Czy mogę coś zrobić, jeżeli kciuk w dłoni nie rozszerza się, jak powinien?

Od urodzenia mam dość dziwny problem ze swoimi dłońmi. Nie jestem w stanie rozszerzać szeroko kciuka, tylko na taką samą odległość jak pozostałe palce. Utrudnia mi to złapanie szklanki wody, bo kciuk wygina się w nienaturalny sposób. Sam kciuk bardziej przypomina palec niż rzeczywiście kciuk. Dodatkowo nie posiadam tej "poduszki" na wewnętrznej stronie dłoni pod kciukiem. Gdy dotykam to miejsce, czuję dość wyraźnie samą kość. Czym to może być spowodowane?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi