Czy mogę być w ciąży?

W lipcu byłam w ciąży pozamacicznej, którą usunięto z jajowodem. W sierpniu i we wrześniu miałam okres. Współżyłam z mężem 3 września, a 4 dostałam okresu takiego jak zawsze obfitego. Teraz mija 37 dni i nie mam miesiączki. Robiłam dwa testy tydzień temu i dwa dni temu i były negatywne.Czy możliwe że testy nie wykrywają ciąży, a może jest inna przyczyna? Dodam,że miesiączki mam co 28 najdłużej co 35 dni.

Zalecana stacjonarna wizyta u ginekologa.
Testy ciążowe można zweryfikować wykonując oznaczenie stężenia beta-hcg we krwi. Jeśli jednak zaburzenia miesiączkowania się utrzymują pomimo uzyskania wyniku negatywnego to konsultacja ginekologiczna nadal będzie wskazana celem ustalenia innych przyczyn zaburzeń miesiączkowania.
tak , jest możliwość ciąży
Tak jest mozliwosc ciąży należy wykonać usg ginekologiczne
Ginekolog odpowie na Pani pytania na wizycie stacjonarnej z USG

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi