Czy mogę być w ciąży?

Obawiam się przed zajściem w ciążę. 29 czerwca miałam ryzykowną sytuację podczas pieszczenia się (nie był to stosunek) wraz z moim chłopakiem. Po oddaniu nasienia przez chłopaka na moje pośladki, niefortunnie sperma spłynęła w okolice odbytu i na pochwę. Od razu wyczyściłam to miejsce, ponieważ ogarnął mnie spory strach. Były to moje dni niepłodne, ponieważ następnego dnia dostałam okres, jednak nie był on obfity. Na początku było małe plamienie, dopiero z biegiem kilku godzin krwawienie się zwiększyło. Następne dni były skąpe, a w 3 dniu miesiączka się przerwała. Dopiero na 4 dzień wystąpiło brunatne plamienie. Wykonalam 2 domowe testy ciążowe. Pierwszy 6 dni po (tak, wiem to krótki czas na sprawdzanie), a następny 17 dni po stosunku. Oba wyszły negatywnie. W trakcie kolejnego cyklu wystąpiła u mnie owulacja, a następnie miesiączka (23 lipca), która była obfita i trwała 4 dni (zawsze miałam taka miesiączkę). Dodam że cykle mam nieregularne. Moje pytanie brzmi, czy w takim przypadku ciąża może występować. Na logikę dla mnie to niemożliwe, jednakże chciałabym uzyskać konkretna odpowiedź. Czuję ogromny lęk od tamtej chwili.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi