Czy mogę być w ciąży?

Obawiam się przed zajściem w ciążę. 29 czerwca miałam ryzykowną sytuację podczas pieszczenia się (nie był to stosunek) wraz z moim chłopakiem. Po oddaniu nasienia przez chłopaka na moje pośladki, niefortunnie sperma spłynęła w okolice odbytu i na pochwę. Od razu wyczyściłam to miejsce, ponieważ ogarnął mnie spory strach. Były to moje dni niepłodne, ponieważ następnego dnia dostałam okres, jednak nie był on obfity. Na początku było małe plamienie, dopiero z biegiem kilku godzin krwawienie się zwiększyło. Następne dni były skąpe, a w 3 dniu miesiączka się przerwała. Dopiero na 4 dzień wystąpiło brunatne plamienie. Wykonalam 2 domowe testy ciążowe. Pierwszy 6 dni po (tak, wiem to krótki czas na sprawdzanie), a następny 17 dni po stosunku. Oba wyszły negatywnie. W trakcie kolejnego cyklu wystąpiła u mnie owulacja, a następnie miesiączka (23 lipca), która była obfita i trwała 4 dni (zawsze miałam taka miesiączkę). Dodam że cykle mam nieregularne. Moje pytanie brzmi, czy w takim przypadku ciąża może występować. Na logikę dla mnie to niemożliwe, jednakże chciałabym uzyskać konkretna odpowiedź. Czuję ogromny lęk od tamtej chwili.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi