Czy mogę brać ekonazol starając się o dziecko?

Staramy się z mężem o dziecko, wiem że w tym cyklu się nie udało ponieważ testy ciążowe wychodziły negatywne i dostałam miesiączkę. Niestety złapałam infekcję intymną. Moje pytanie jest takie: czy mogę po skończeniu miesiączki wziąć lek ekonazol 150 jeżeli w obecnym cyklu chcemy znowu się starać?

Nie powinna Pani zażywać tego leku
Zastosowanie tego leku możliwe jest jedynie w bardzo ograniczonych wskazaniach, kiedy ryzyko jest mniejsze niż spodziewane korzyści związane z jego zastosowaniem. Proszę skonsultować się z lekarzem, który na podstawie badania zweryfikuje wskazania do jego stosowania w okresie starań macierzyńskich.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi