Czy mogę brać ekonazol starając się o dziecko?

Staramy się z mężem o dziecko, wiem że w tym cyklu się nie udało ponieważ testy ciążowe wychodziły negatywne i dostałam miesiączkę. Niestety złapałam infekcję intymną. Moje pytanie jest takie: czy mogę po skończeniu miesiączki wziąć lek ekonazol 150 jeżeli w obecnym cyklu chcemy znowu się starać?

Nie powinna Pani zażywać tego leku
Zastosowanie tego leku możliwe jest jedynie w bardzo ograniczonych wskazaniach, kiedy ryzyko jest mniejsze niż spodziewane korzyści związane z jego zastosowaniem. Proszę skonsultować się z lekarzem, który na podstawie badania zweryfikuje wskazania do jego stosowania w okresie starań macierzyńskich.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi