Czy mając depresję wykonywanie pewnych czynności może nadal sprawiać radość?

Czy mając depresję, niektóre czynności mogą sprawiać mi przyjemność (jest ich bardzo mało i to uczucie trwa tylko krótką chwilę), czy to już nie jest wtedy depresja. Pytam, ponieważ poza tym co napisalem powyżej i jeszcze bezsennością, której też nie zauważyłem u siebie, mam wszystkie objawy związane z depresją.

Depresja ma różne oblicza. Warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą jak również wykonać kontrolne badania laboratoryjne (najlepiej zlecone przez lek.rodz., który uwzględni wszystkie niezbędne do oznaczenia parametry).
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Depresja w Katowicach Depresja we Wrocławiu Psychiatra we Wrocławiu Depresja w Poznaniu Depresja w Dąbrowie Górniczej Depresja w Gliwicach Depresja w Warszawie Psychiatra w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3917
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10061
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi