Czy leki na depresję mogą osłabić działanie plastrów antykoncepcyjnych?

Czy leki Seronil i Citabax na depresję mogą osłabić działanie plastrów antykoncepcyjnych (Evra)?

Nie.
Nie, leki te nie powinny wchodzić we wzajemne interakcje i nie powinny wpływać w żaden sposób na swoje działanie.
powyższe leki nie wchodzą w interakcję z plastrami Evra, natomisat wchodzą w interakcje między sobą - raczej nie powinno się stosować seronilu i citabaxu jednoczasowo, gdyż są to leki z tej samej grupy.
powyższe leki nie wchodzą w interakcję z plastrami Evra, natomisat wchodzą w interakcje między sobą - raczej nie powinno się stosować seronilu i citabaxu jednoczasowo, gdyż są to leki z tej samej grupy.
nie powinny

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi