Czy jest szansa, że jestem w ciąży?

06.09 to pierwszy dzień miesiączki i wtedy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Atywia. Po tygodniu brania tych tabletek źle się czułam i przestałam je brać. Po niecałym tygodniu niebrania tabletek współżylam z mężem trzy dni pod rząd czyli 17,18,19, wrzesień bez zabezpieczenia, z wytryskiem w środku. Czy jest szansa, że ten pierwszy tydzień brania tabletek jakoś mnie chroni przed ciążą czy jednak moge zajść w ciążę? Cykle mam 30dniowe.

Szansa, że Panią ochronił jest. Zalecam jednak wykonać test ciążowy z apteki - jest równie wiarygodny jak bhcg
jest szansa zajścia w ciążę
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5970
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi