Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Uprawiałam stosunek z zabezpieczeniem i wszystko przebiegło bez komplikacji, miesiączki dostałam w terminie w którym powinnam, ale i tak dopiero było to 2tyg po stosunku. Czy jest w takim razie możliwość zajścia w ciążę?

Jeśli w przewidywanym terminie wystąpiła prawidłowa miesiączka, to najpewniej nie jest Pani w ciąży. W przypadku wątpliwości proszę wykonać test.
Ze względu na wystąpienie miesiączki jest mała szansa, ze zaszła Pani w ciążę, najlepiej wykonać test ciążowy z apteki
Możliwość zajścia w ciążę w przypadku prawidłowej miesiączki jest niewielka. Dla pewności należy zrobić test.
Tak, jest taka możliwość. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy lub badanie stężenia beta-hcg we krwi.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi