Czy jest możliwe żebym była w ciąży?

5 sierpnia wzięłam 7 tabletkę Diane 35. 6 oraz 7 sierpnia, podczas owulacji, doszło między mna i chłopakiem do zbliżenia, bez wytrysku w srodku. Do zbliżenia doszło tez 15 sierpnia, ale już z prezerwatywą. 24 sierpnia dostałam okresu takiego jak zawsze - bolesnego, obfitego i 5-dniowego. 12 września odstawiłam tabletki i 17 września wystąpił okres - 2,5 dniowy i bolesny. 5 października tez wystąpił okres - 5 dniowy ale bezbolesny. Zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy są szanse na ciążę?

Tabletka, o której Pani pisze ma działanie antykoncepcyjne i stosowana prawidłowo powinna zabezpieczać Panią przed nieplanowaną ciążą.
Jeśli prawidłowo stosowała Pani tabletki Diane 35 to była Pani zabezpieczona antykoncepcyjnie podczas stosunków i nie powinna Pani zajść w nieplanowaną ciążę.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi