Czy istnieje inne rozwiązanie problemów z nogami niż endoproteza?

Jestem po dwóch artroskopiach kolana. W pierwszej miałam usuniętą łękotkę boczną i acl. W drugiej przeszczepione acl i nawiercaną chrząstkę. Z powodu bólu miałam zrobiony rezonans, po którym lekarz stwierdził, że mam chondromalacje III/IV stopnia kości udowej i piszczelowej, oraz gonartrozę. Na endoprotezę jestem podobno za młoda (mam 36 lat). Lekarz stwierdził, że mam czekać do momentu, aż nie będę mogła wytrzymać z bólu. Czy są jeszcze jakieś inne metody na leczenie?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5942
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi