Czy fizjoterapeuta mógł uszkodzić mi nerwy?

Kilka lat temu miałam wykonaną u fizjoterapeuty tzw. manipulacje kręgosłupa, po 3 latach nastąpiły objawy takie jak: brak parcia na pęcherz moczowy gdy jest pełny, brak czucia w łechtaczce i czasami rwące bóle z lewej strony w pachwinie udowej promieniujący na nogę. Miałam wykonane badania USG u urologa i ginekologa, badania krwi, moczu, wszystkie wyniki są prawidłowe, żaden lekarz nie wie jaka jest przyczyna. Czy fizjoterapeuta mógł uszkodzić mi jakieś nerwy? Do jakiego specjalisty powinnam się udać?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi