Czy działanie antykoncepcji hormonalnej mogło zostać osłabione?

Czy jeśli 2 godziny od przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej cyproteron + etynyloestradiol  dostałam jednorazowego, płynnego, dość obfitego stolca to działanie tabletki zostało osłabione? Raczej nie była to biegunka, ponieważ wystąpiło to tylko raz, na ulotce również jest napisane o ostrej biegunce co też raczej nie zalicza się do incydentu, jednak spotkałam się na różnych innych forach, że nawet oddanie luźnego, wodnistego stolca przyczynia się do nie wchłonięcia tabletki. Jak to jest?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2412
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi