Czy dostanę pierwsze leki antykoncepcyjne podczas e-Wizyty

Czy dostanę pierwsze leki antykoncepcyjne podczas telewizyty? Nadmienie, że badam się regularnie.
Tak, istnieje taka możliwość, niemniej jednak w przypadku gdy lekarz stwierdzi objawy, które budzą jego wątpliwości, może zalecić dodatkowe badania przed włączeniem antykoncepcji, takie jak np.: badanie ginekologiczne, test ciążowy, badania z krwi, pomiar ciśnienia tętniczego, badania genetyczne, np. w kierunku mutacji genu MTHFR.
Tak, oczywiście. Kwalifikacja do stosowania antykoncepcji hormonalnej u zdrowej kobiety jest możliwa poprzez teleporadę.
tak. zapraszam do rezerwacji telekonsultacji
Tak, jeśli nie ma Pani ku temu przeciwskazań. Proszę umówić wizytę podczas której lekarz Panią konsultujący zbierze odpowiedni wywiad i doradzi w wyborze najlepszego środka antykoncepcyjnego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi