Czy dostanę pierwsze leki antykoncepcyjne podczas e-Wizyty

Czy dostanę pierwsze leki antykoncepcyjne podczas telewizyty? Nadmienie, że badam się regularnie.
Tak, istnieje taka możliwość, niemniej jednak w przypadku gdy lekarz stwierdzi objawy, które budzą jego wątpliwości, może zalecić dodatkowe badania przed włączeniem antykoncepcji, takie jak np.: badanie ginekologiczne, test ciążowy, badania z krwi, pomiar ciśnienia tętniczego, badania genetyczne, np. w kierunku mutacji genu MTHFR.
Tak, oczywiście. Kwalifikacja do stosowania antykoncepcji hormonalnej u zdrowej kobiety jest możliwa poprzez teleporadę.
tak. zapraszam do rezerwacji telekonsultacji
Tak, jeśli nie ma Pani ku temu przeciwskazań. Proszę umówić wizytę podczas której lekarz Panią konsultujący zbierze odpowiedni wywiad i doradzi w wyborze najlepszego środka antykoncepcyjnego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi