Czy antykoncepcję awaryjną można stosować w odstępie kilku dni?

Może Pani przyjąć tabletkę , natomiast antykoncepcja awaryjna jest bez wątpienia ingerencją w funkcjonowanie organizmu. W związku z powyższym proszę pomyśleć o jakiejś formie antykoncepcji na stałe.
Tak ale nie jest to metoda antykoncepcji.Prosze o tym pamiętać . Lepiej włączyć leczenie antykoncepcyjne preparatami do tego przeznaczonymi.
Tak, może Pani zażyć kolejną tabletkę postkoitalną. Proszę jednak przedyskutować rutynową metodę antykoncepcji podczas wizyty ginekologicznej. Będzie to dla Pani bezpieczniejsze, wygodniejsza i tańsze rozwiązanie.
Może Pani przyjąć taką antykoncepcję, natomiast antykoncepcja awaryjna jest bez wątpienia ingerencją w funkcjonowanie organizmu. W związku z powyższym proszę pomyśleć o jakiejś formie antykoncepcji na stałe.
Najlepiej skonsultować to z lekarzem ginekologiem
tak może Pani zażyć kolejną tabletkę
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1117
Pytań zadanych
przez pacjentów
4047
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

59
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi