Czy antykoncepcja w tym przypadku jest skuteczna?

Podczas stosowania plastrów evra chciałam przesunąć okres o tydzień, stad nakleilam 4 plaster. Każdy naklejałem w poniedziałek, dziś odkleiłam 4 plaster i chce zrobić 7 dniowa przerwę na okres. Czy antykoncepcja będzie zachowana w opisanym przypadku? Oraz czy w poniedziałek mogę zacząć kolejny cykl stosowania plastrów evra? Kiedy powinnam nakleić plaster z nowego opakowania? Podczas upłynięcia 7 dni czy w dniu w którym pojawi się krwawienie?

za mało informacji aby udzielić precyzyjnej odpowiedzi.
Należy się dodatkowo zabezpieczyć
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi