Częstomocz, jaka może być przyczyna?

Od dłuższego czasu wstaję w nocy kilkukrotnie na siku. I to w dużych ilościach. Mam 40 lat, nie biorę leków, suplementów. Badania moczu i krwi książkowe. USG j.brzusznej bez zmian. Jaka może być przyczyna? Nie piję wody ani alkoholu przed snem.

Niezbędna jest wizyta u lekarza w warunkach stacjonarnych, po przeprowadzeniu badania fizykalnego i ocenie dotychczas wykonanych badań lekarz ukierunkuje dalszą diagnostykę i ew.leczenie.
nalezy wykonac usg nerek i wykonac mocznik i kreatynine z krwi. Zalecam wizyte u urologa
Może to świadczyć o chorobie nerek lub pęcherza moczowego . Zalecam usg nerek

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi