Czerwone plamki na żołędzi prącia

Na żołędzi pojawiły mi się czerwone plamki. Nie współżyje z przypadkowymi partnerkami. Co może być przyczyną i jak to wyleczyć?
Proszę skontaktować się z lekarzem, który podczas konsultacji szczegółowo zbierze wywiad i przepisze odpowiednie leki na receptę.
Potrzeba więcej informacji aby dobrać właściwe leczenie.
Sugeruję wizytę u lekarza. Potrzeba więcej informacji aby postawić właściwą diagnozę.
By stwierdzić co jest przyczyna Pana dolegliwości, niezbędne jest badanie pacjenta i szczegółowy wywiad kliniczny. Tak zwane "czerwone plamki na żołędzi" mogę wynikać z wielu przyczyn

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi