Czerwone plamki na żołędzi prącia

Na żołędzi pojawiły mi się czerwone plamki. Nie współżyje z przypadkowymi partnerkami. Co może być przyczyną i jak to wyleczyć?
Proszę skontaktować się z lekarzem, który podczas konsultacji szczegółowo zbierze wywiad i przepisze odpowiednie leki na receptę.
Potrzeba więcej informacji aby dobrać właściwe leczenie.
Sugeruję wizytę u lekarza. Potrzeba więcej informacji aby postawić właściwą diagnozę.
By stwierdzić co jest przyczyna Pana dolegliwości, niezbędne jest badanie pacjenta i szczegółowy wywiad kliniczny. Tak zwane "czerwone plamki na żołędzi" mogę wynikać z wielu przyczyn
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi