Co zrobić jeżeli zgrubienie na powiece nie zniknęło po używaniu maści?

Córka lat 4. Spuchnięta powieka dolna i górna. Wizyta u okulisty była w piątek. Pani dr przepisała maść na powieki. Opuchlizna na górnej powiece już praktycznie zniknęła, ale mam wrażenie, że pod dolną powieką córka ma jakieś zgrubienie i troszeczkę mnie to niepokoi. Oko nie łzawi, nie swędzi i nie boli. Czy jest coś co mogę zrobić, aby to zgrubienie zniknęło? Czy konieczna jest kolejna wizyta u okulisty?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Okulista w Bielsku-Białej Okulista w Dąbrowie Górniczej Okulista w Katowicach Okulista w Krakowie Okulista w Poznaniu Okulista w Łodzi Okulista w Warszawie Okulista w Lublinie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi