Co zrobić gdy bieleją palce?

Co powinno się zrobić w sytuacji gdy "bieleją" mi palce (środkowe palce obu rąk). Czasem z powodu zimna, a czasem po kilku godzinach pisania na klawiaturze?

Może to świadczyć o tzw zespole Reynaulda, trzeba zrobić badania w kierunku tego zespolu
Objaw Raynauda, o którym mogą świadczyć opisane zaburzenia, może być pierwotny (najczęściej) lub wtórny. Przyczyn wtórnego jest wiele, a niestety, żeby rozpoznać pierwotny objaw Raynauda trzeba wykluczyć istnienie przyczyn wtórnego. Warto więc zgłosić się do lekarza w celu ukierunkowania diagnostyki.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1250
Pytań zadanych
przez pacjentów
4278
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi