Co stosować na ból głowy w ciąży?

Jestem w 9 tygodniu ciąży. Od wczoraj towarzyszy mi silny ból głowy. Czy można stosować jakieś tabletki przeciwbólowe? Jeśli nie, to jakimi sposobami sobie poradzić?
Trzeba przeprowadzić wywiad medyczny, znaleźć przyczynę, może nie trzeba będzie stosować leków.
Może Pani bezpiecznie zastosować paracetamol.
Praktycznie bezpiecznie można stosować tylko Paracetamol.
można zastosowac paracetamol
paracetamol - najlepiej do 2 g na dobę
Bezpiecznie może Pani zastosować paracetamol. Proszę pamiętać o właściwym nawodnieniu i odżywianiu się. Jeśli dolegliwości utrzymują się proszę omówić to z ginekologiem prowadzącym ciążę bądź umówić wizytę neurologiczną.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi