Co robić w przypadku ataków bólu serca?

W zeszły czwartek złapał mnie atak bólu mięśnia sercowego bardzo mocny, aż musiałem się zwolnić z pracy, trwał on prawie 3h. Przeszło mi dopiero w chwili gdy sie położyłem do łożka. Na następny dzień od rana mocny jakby skurcz w łydce, ciężko było mi się poruszać. Na dodatek po jakimkolwiek wysiłku fizycznym przy wdechu kłucie w klatce piersiowej -  jakby serce. Kłucie ustało, ale nadal odczuwam dziwne uczucie, najczęściej jak siedzę lub leżę, tak jakbym czuł własne serce. Czasem również odczuwam kłucie pod pachami. Byłem u lekarza rodzinnego, miałem robione EKG - wszystko ok. Ciśnienie krwi - 140/80 . Pobieraną krew - wyniki ok. Doktor powiedział , że to pewnie z przemęczenia lub braku witamin, ale ja mam wątpliwosci. Co powiennienem w takiej sytuacji zrobić? Mam 26 lat i nigdy wcześniej nie chorowałem. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi