Co robić w przypadku ataków bólu serca?

W zeszły czwartek złapał mnie atak bólu mięśnia sercowego bardzo mocny, aż musiałem się zwolnić z pracy, trwał on prawie 3h. Przeszło mi dopiero w chwili gdy sie położyłem do łożka. Na następny dzień od rana mocny jakby skurcz w łydce, ciężko było mi się poruszać. Na dodatek po jakimkolwiek wysiłku fizycznym przy wdechu kłucie w klatce piersiowej -  jakby serce. Kłucie ustało, ale nadal odczuwam dziwne uczucie, najczęściej jak siedzę lub leżę, tak jakbym czuł własne serce. Czasem również odczuwam kłucie pod pachami. Byłem u lekarza rodzinnego, miałem robione EKG - wszystko ok. Ciśnienie krwi - 140/80 . Pobieraną krew - wyniki ok. Doktor powiedział , że to pewnie z przemęczenia lub braku witamin, ale ja mam wątpliwosci. Co powiennienem w takiej sytuacji zrobić? Mam 26 lat i nigdy wcześniej nie chorowałem. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3581
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi