Co robić, gdy ciśnienie i puls pozostają niskie nawet przy wysiłku?

Witam, mam 30 lat, jestem matką karmiącą, mam trzy miesięczne dziecko. Od trzech dni mam niskie ciśnienie: pierwsze tak 105- 87, a drugie w normie 75-85, natomiast puls 55 do 60. Po wysiłku nawet nie przekroczy 60. Dodatkowo jestem osłabiona, mam zawroty głowy, robi mi się słabo, chwilami boję się brać dziecko na ręce. Proszę o wskazówki co robić, kontakt z lekarzem rodzinnym jest utrudniony i nie wiem co robić. Zawsze miałam ciśnienie 120-80 i było super, a puls książkowe 72.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1245
Pytań zadanych
przez pacjentów
4272
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi