Co oznaczają te wyniki beta-HCG?

Potrzebuję pomocy w interpretacji wyniku beta-HCG. Mam 30 lat 4.08 robiłam test płytkowy - wyszedł pozytywny. 8.08 dostałam krwawienie, które trwa nadal. 10.08. W nocy zrobiłam test płytkowy - wyszedł pozytywny. Badanie krwi o 9.15 wynik 18:00 beta-HCG 7,040mIU/ml. Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje? Bo lekarz, u którego byłam mówił coś o macicy z przodu i przydatki w porządku. Byłam tak zdenerwowana, że nawet nie dopytalam co to znaczy.

nie świadczy to o ciąży, ale nalezy wykonac badanie kontrolne za 48godzin

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3545
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi