Co oznaczają te wyniki beta-HCG?

Potrzebuję pomocy w interpretacji wyniku beta-HCG. Mam 30 lat 4.08 robiłam test płytkowy - wyszedł pozytywny. 8.08 dostałam krwawienie, które trwa nadal. 10.08. W nocy zrobiłam test płytkowy - wyszedł pozytywny. Badanie krwi o 9.15 wynik 18:00 beta-HCG 7,040mIU/ml. Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje? Bo lekarz, u którego byłam mówił coś o macicy z przodu i przydatki w porządku. Byłam tak zdenerwowana, że nawet nie dopytalam co to znaczy.

nie świadczy to o ciąży, ale nalezy wykonac badanie kontrolne za 48godzin
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi