Co oznacza taki wynik mammografii?

Mam 54 lata . Miałam ostatnio dwa razy w ciągu miesiąca robioną mammografie i usg, ponieważ nie byli pewni moich wynikow. Teraz czekam na wizyte do chirurga. Powtarzajacym się stwierdzeniem w wyniku jest ,,hipoechogeniczna zawartość w przewodzie mlecznym" oraz w wyniku jest ze mam powiekszone przewody mleczne. Oprocz tego mam wklesly sutek i wieksza piers od drugiej. Bardzo prosze chociaz troche wytlumaczyc mi ten rezultat. 

Na podstawie wyrwanych z opisu badania zdań nie można postawić jakiejkolwiek diagnozy - choćby nawet wstępnej.
Proszę skonsultować się z lekarze, który na podstawie dotychczasowej Pani dokumentacji o raz bieżącego badania postawi rozpoznanie lub zadecyduje o dalszej diagnostyce. Podane przez Panią powyżej informacje są niewystarczające.
Nie da się postawić diagnozy na podstawie powyższego opisu. Konieczna jest konsultacja.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi