Co oznacza taki wynik mammografii?

Mam 54 lata . Miałam ostatnio dwa razy w ciągu miesiąca robioną mammografie i usg, ponieważ nie byli pewni moich wynikow. Teraz czekam na wizyte do chirurga. Powtarzajacym się stwierdzeniem w wyniku jest ,,hipoechogeniczna zawartość w przewodzie mlecznym" oraz w wyniku jest ze mam powiekszone przewody mleczne. Oprocz tego mam wklesly sutek i wieksza piers od drugiej. Bardzo prosze chociaz troche wytlumaczyc mi ten rezultat. 

Na podstawie wyrwanych z opisu badania zdań nie można postawić jakiejkolwiek diagnozy - choćby nawet wstępnej.
Proszę skonsultować się z lekarze, który na podstawie dotychczasowej Pani dokumentacji o raz bieżącego badania postawi rozpoznanie lub zadecyduje o dalszej diagnostyce. Podane przez Panią powyżej informacje są niewystarczające.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi