Co można zrobić, jeżeli wracają ostre biegunki po COVID?

Mąż po przebytym COVID ma ostre biegunki po wszystkim co zje. Co może zatrzymać tę biegunkę?

należy wykonać kolonoskopię, brać florę bakteryjną na jelita. zalecam wizytę u gastroenterologa
należy wdrożyć dietę lekkostrawną i włączyć florę bakteryjną. konieczna wizyta stacjonarna u lekarza
Niezbędna wizyta stacjonarna u lekarza. Podłoże biegunki może być wielorakie; lekarz przeprowadzi dokładny wywiad dotyczący przebytego leczenia (np.antybiotykoterapia?) zbada pacjenta, a następnie zleci właściwe badania diagnostyczne i wdroży ukierunkowane leczenie.
wskazana jest wizyta stacjonarna z pełnym badaniem fizykalnym i zebraniem wywiadu, najlepiej zgłosić się do lekarza gastroenterologa
Zalecana wizyta osobista u lekarza rodzinnego celem zebrania dokladnego wywiadu oraz zbadania fizykalnego. Na tej podstawie lekarz ustali dalsze postępowanie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2733
Pytań zadanych
przez pacjentów
6925
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi