Co można zrobić, jeżeli od 2 miesięcy cały czas mam okres?

Mam 51 lat i od prawie dwóch miesięcy ciągle mam okres. Jeszcze nigdy tak nie miałam - tarczyca jest w porządku, cytologia też. Nie wiem co mam już robić, bo boję się, że dostanę anemii i jest to bardzo uciążliwe.

Konieczna jest wizyta u ginekologa. Specjalista przeprowadzi odpowiednie badania, znajdzie przyczynę, zastosuje ukierunkowane leczenie.
Niezbędna stacjonarna wizyta u ginekologa, z bad. fizykalnym, usg ginekologicznym. Po ich wykonaniu lekarz zleci ew.bad.uzupełniające i wdroży właściwe leczenie.
nalezy wykonac usg ginekologiczne i wlaczyc leczenie hormonalne
Bezwzględnie i pilnie należy zgłosić się do konsultacji ginekologicznej ze szczegółowym badaniem ultrasonograficznym. Istnieje wiele potencjalnych przyczyn przedłużających się krwawień, które wymagają diagnostyki i odpowiedniego leczenia.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi