Co może powodować zaczerwienienie, szare plamy i swędzenie penisa?

Mój problem dotyczy penisa: jest zaczerwieniony, łącznie z workiem mosznowym: na żołędziu pojawiają się szare plamy: odczuwam swędzenie. Mimo dokładnego mycia po każdym pobycie w toalecie często pojawia się punktowo w różnych miejscach biały nalot. Przez 14 dni 3x dziennie używałem maści z klotrimazolem, niestety nic nie pomogło. Potem MaxiBiotic, też nie pomogło. Mam 73 lata i o żadnych wenerycznych chorobach nie ma mowy. Proszę o sugestie co jest przyczyną mojej dolegliwości i co można z tym zrobić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi