Co może powodować uczucie zatykania uszu?

Od jakiś 2 miesięcy borykam się z problemami usznymi. Najpierw zaczęło się od uczucia jakby płynu w uszach, który najczęściej pojawiał się po południami w trakcie siedzenia przy biurku, czy leżenia na łóżku i przytykaniu/uczuciu przytkania uszu. W tej chwili (od około miesiąca) sporadycznie występuje uczucie płynu w uszach, ale za to przy prawie każdym przełknięciu śliny, próbie wydmuchania lub otwarciu ust odczuwam/słyszę dziwne dźwięki w uszach tj. trzaskanie lub coś jakby pękające bańki. Byłem u dwóch lekarzy. Żaden z nich na razie nic nie widzi. Jeden przepisał mi antybiotyk, natomiast drugi wysłał mnie na badania słuchu i kazał brać inne leki. Na chwile obecną po prawie miesiącu brania leków zero poprawy, badania zrobiłem, ale wizytę u lekarza mam dopiero w drugiej połowie stycznia.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi