Co może powodować ucisk poniżej łopatki?

Zaczęło mnie boleć z tyłu pleców. Ból jakby uciskał na wysokości poniżej łopatki, ale już po drugim dniu, gdy leżę na plecach i podnoszę rękę do góry, czuję ból - jakbym miał mocną kolkę. To wszystko odczuwam z prawej strony.

Najprawdopodobniej to ból kręgosłupa albo stan zapalny w nerce.Prosze zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu.
Warto zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego z tym problemem. Jeśli lekarz nie stwierdzi żadnego powodu, to fizjoterapeuta może być pomocny w rozluźnieniu mięśni. Przy silnym stresie pacjenci często odczuwają ból pleców.
Zalecana konsultacja lekarska.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi