Co może powodować ucisk poniżej łopatki?

Zaczęło mnie boleć z tyłu pleców. Ból jakby uciskał na wysokości poniżej łopatki, ale już po drugim dniu, gdy leżę na plecach i podnoszę rękę do góry, czuję ból - jakbym miał mocną kolkę. To wszystko odczuwam z prawej strony.

Najprawdopodobniej to ból kręgosłupa albo stan zapalny w nerce.Prosze zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu.
Warto zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego z tym problemem. Jeśli lekarz nie stwierdzi żadnego powodu, to fizjoterapeuta może być pomocny w rozluźnieniu mięśni. Przy silnym stresie pacjenci często odczuwają ból pleców.
Zalecana konsultacja lekarska.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi