Co może powodować omdlenia i uczucie osłabienia, braku siły?

Od dłuższego czasu jestem bardzo osłabiona, czuję bóle głowy, kołatanie serca, mam zaniżone ciśnienie. Czasem zdarza mi się zemdleć z drgawkami, czuję, jak tracę grunt pod nogami, na chwilę bywa, że mam czarno przed oczami (jak za szybko wstanę), nie mam siły na nic. Lekarz mnie skierował na badania do neurologa. Miałam nawet zaświadczenie od ratownika medycznego, że u mnie był i udzielał mi pomocy, ale jak poszłam z tym do neurologa, to się zachowywała, jakbym udawała. Dała mi skierowanie na tomografię głowy, z której wynikło, że jest wszystko ok i dała mi skierowanie na EEG, ale nadal czekam na wyniki.

Poza diagnostyką neurologiczną wskazane wykonanie badań laboratoryjnych i konsultacja kardiologiczna.
Zalecam zgłosić sie do kardiologa oraz neurologa, do rozważenia wykonanie Rezonansu Magnetycznego
objawy moga wskazywać na cukrzycę lub chorobę tarczycy
Zalecana konsultacja lekarska celem zlecenia właściwych badań laboratoryjnych.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi