Co może oznaczać bolesny guzek na piersi u karmiącej matki?

Jestem swieżo upieczoną mamą od 8 tygodni. Karmi piersią i zauważyłam jakiś tydzień temu gulkę na prawej piersi, odznacza się (widać ją przez skorę). W dotyku jest ruchoma, ale wydaje mi się, że jest połaczona jakby z gruczołami lub jest to jeden wielki guz, przy czym guzek jest gładki, a reszta pofałdowana, jakby sklejone kulki ze sobą. Przez tydzień urosło bardziej. Pobolewa, ale jest ruchome, podobnie jak węzlły chłonne, które można przesuwać. Umiejscowiony po wewnętrznejj stronie piersi, jakby na 3 godzinie. Jutro mam wizytę u lekarza, ale boję się, że mogą to zlekcewazyć z faktu, że karmię piersią.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi