Co może być przyczyną plamienia?

Dzień dobry, moje cykle są 28 bniowe w 27 DC wykonałam test, który wyszedł pozytywnie i po chwili dostałam lekkich boli jak na miesiączkę i delikatna wydzielinę taka kawa z mlekiem. Do wczoraj moja szyjka była twarda zamknięta a dziś zrobiła się jakby miękka wyżej i lekko się otworzyła czy to oznacza że ciąża się nie utrzymała czy udać się na wizytę na tak wczesnym etapie ciąży czy przeczekać. Dodam że w styczniu miałam łyżeczkowanie pustego jaja ,czy może to być przyczyną tego plamienia a może powinnam zastosować luteinę tylko w jakiej dawce.Bardzo proszę o poradę.Dziekuje.

Wskazana stacjonarna konsultacja ginekologiczna.
Mogą być to pierwsze objawy poronienia, nie znaczy to natomiast że napewno tak się stanie.
Trzeba się zbadac u ginekologa.
Proszę zgłosić się do ginekologa celem badania ginekologicznego i ultrasonograficznego. Przed wizytą warto wykonać badanie stężenia gonadotropiny kosmówkowej celem weryfikacji wyniku testu ciążowego.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Krakowie Ciąża w Katowicach Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Warszawie Ciąża w Gliwicach Ginekolog w Warszawie Ciąża w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10000
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi