Co może być przyczyną czerwonej i swędzącej pochwy?

Dzień dobry, w ostatnich dniach dostrzegłam coś nietypowego - czerwona i swędząca pochwa. Co to może być? Bardzo się przestraszyłam, nie wiem przez co to może być. W dzisiejszych czasach boję się pójść do lekarza, postanowiłam napisać tutaj bardzo proszę o odpowiedź.
Objawy, które Pani wymieniła wskazują na prawdopodobną infekcję toczącą się w obrębie dróg rodnych. Potrzebne jest dokładne zebranie wywiadu, a zatem niezbędna jest konsultacja z lekarzem. Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry,
W pierwszej kolejności przyczyna może leżeć w infekcji i wymagać dobrania odpowiedniego leczenia. Proszę umówić wizytę ginekologiczną.
Prawdopodobnie zaczyna się infekcja intyna. Należy zgłosić się do lekarza.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1247
Pytań zadanych
przez pacjentów
4272
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi