Co może być przyczyną czerwonej i swędzącej pochwy?

Dzień dobry, w ostatnich dniach dostrzegłam coś nietypowego - czerwona i swędząca pochwa. Co to może być? Bardzo się przestraszyłam, nie wiem przez co to może być. W dzisiejszych czasach boję się pójść do lekarza, postanowiłam napisać tutaj bardzo proszę o odpowiedź.
Objawy, które Pani wymieniła wskazują na prawdopodobną infekcję toczącą się w obrębie dróg rodnych. Potrzebne jest dokładne zebranie wywiadu, a zatem niezbędna jest konsultacja z lekarzem. Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry,
W pierwszej kolejności przyczyna może leżeć w infekcji i wymagać dobrania odpowiedniego leczenia. Proszę umówić wizytę ginekologiczną.
Prawdopodobnie zaczyna się infekcja intyna. Należy zgłosić się do lekarza.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi