Co może być powodem trzęsienia rąk i ciągłego zmęczenia?

Od dłuższego czasu jestem strasznie zmęczona. Od poniedziałku do piątku wstaję o 5 do pracy, to rozumiem, że po przyjściu z pracy chce mi się spać. W weekend gdy mam wolne mogę wstać o 11, a o 15 najchętniej położyłabym się spać na 2-3 godziny. W dodatku od dłuższego czasu bardzo trzęsą mi się ręce, nie mogę utrzymać łyżki z zupą, bo od razu mi się wylewa. Jaka może być tego przyczyna?

Niezbędna jest wizyta u lekarza w warunkach stacjonarnych (lek. rodz.)-po szczegółowo zebranym wywiadzie i zbadaniu Pani lekarz zleci właściwe badania lab.
zalecam wykonanie badan laboratoryjnych u lekarza POZ
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Warszawie Internista w Bielsku-Białej Neurolog w Katowicach Neurolog w Dąbrowie Górniczej Internista w Krakowie Neurolog w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi