Co może być powodem bóli w klatce piersiowej i zawrotów głowy?

Mam 43 lata i byłam w szpitalu już 34 razy w ciagu roku roku z tym samym problemem - bólem w klatce piersiowej i drętwieniem rąk, twarzy i zawrotami głowy. Robili mi badania krwi i zawsze mówią, że są w normie, więc po paru godzinach puszczają mnie do domu, a objawy nadal nie ustępują. Do tego od paru dni mam bóle głowy (z tyłu), robiono mi skan głowy, ale wynik był dobry. Co może powodować te objawy i jakie badania mogę wykonać?

Z pełną dokumentacją medyczną proszę zgłosić się do internisty, na wizytę w warunkach stacjonarnych. Lekarz uwzględniając dotychczasową diagnostykę ukierunkuje dalsze postępowanie.
Jeżeli z badań nic nie wynika, mogą być to objawy psychosomatyczne. Wskazana konsultacja u psychoterapeuty.
Polecam udać się do fizjoterapeuty lub osteopaty, który po badaniu funkcjonalnym weźmie pod uwagę ewentualne przyczyny Pana problemu. Badania obrazowe nie zawsze ujawniają wszystkie problemy i warto je uzupełnić.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3911
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10049
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi