Co mogę zrobić by przywrócić normalny cykl miesiączkowy?

Mam 22 lata i od dłuższego czasu mam problemy z miesiączką. Jest ona nieregularna, potrafię przez 3 miesiące mieć zanik okresu, czasami tylko 2 miesiące, ale i zdarzało się, że pół roku nie miałam. Robiłam badania krwi z którymi udałam się do endokrynologa, ale lekarz po obejrzeniu wyników powiedział, że mam zaburzenia hormonalne i trzeba uzbroić się w cierpliwości do czasu unormowania się gospodarki. Ja dalej martwię się tymi nieregularnymi miesiączkami. Nie wiem, co można zrobić jeszcze, aby przywrócić normalny cykl miesiączkowy?
są leki na uregulowanie cyklu
należy wziąć leki przepisane na recepte na regulacje cyklu
Proszę zgłosić się do ginekologa celem wdrożenia odpowiedniego leczenia.
należy zgłosić się do ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi