Co jest powodem nocnego bólu stóp

Co jest powodem nocnego bólu stóp,kręcenie,wiercenie na górze stopy(na podbiciu)Co zażywać i jak leczyć.Mam te objawy dość długo,A nasilają się jesienią. Pozdrawiam.
Zalecam konsultację z neurologiem; powyższe objawy mogą wskazywać m.in. na neuropatię, tj. stan chorobowy nerwów obwodowych pod postacią
stanu zapalnego w obrębie nerwów, który upośledza przewodzenie sygnałów ruchowych i czuciowych wzdłuż tych struktur i objawiać się może m.in. poprzez parestezje, tj.: mrowienie, drętwienie; uczucie palenia bądź osłabienia kończyn.
Może to być objaw problemów neurologicznych, ale także kwestia przeciążeniowa układu mięśniowo-powięziowego. Dlatego warto umówić wizytę u fizjoterapeuty z doświadczeniem, który przeprowadzi diagnozę funkcjonalną i w razie potrzeby podejmie terapię. Pozdrawiam
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Zapytaj lekarza
Wpisz treść swojego pytania
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
169
Pytań zadanych
przez pacjentów
80
Odpowiedzi
udzielonych przez lekarzy
18
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi