Co jest powodem nocnego bólu stóp?

Co jest powodem nocnego bólu stóp, kręcenie, wiercenie na górze stopy (na podbiciu). Co zażywać i jak leczyć? Mam te objawy dość długo, a nasilają się jesienią. Pozdrawiam.
Zalecam konsultację z neurologiem; powyższe objawy mogą wskazywać m.in. na neuropatię, tj. stan chorobowy nerwów obwodowych pod postacią
stanu zapalnego w obrębie nerwów, który upośledza przewodzenie sygnałów ruchowych i czuciowych wzdłuż tych struktur i objawiać się może m.in. poprzez parestezje, tj.: mrowienie, drętwienie; uczucie palenia bądź osłabienia kończyn.
Może to być objaw problemów neurologicznych, ale także kwestia przeciążeniowa układu mięśniowo-powięziowego. Dlatego warto umówić wizytę u fizjoterapeuty z doświadczeniem, który przeprowadzi diagnozę funkcjonalną i w razie potrzeby podejmie terapię. Pozdrawiam
Proszę zwrócić się do swojego lekarza rodzinnego, on zna Państwa obraz chorobowy, inny lekarz będzie musiał analizować Państwa dokumentację medyczną od podstaw.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
734
Pytań zadanych
przez pacjentów
1843
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

46
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi