Ciągły, tępy i bardzo przeszywający ból kolana

Witam. Od dłuższego czasu jakieś pół roku boli mnie kolano. Miałam problem z wychodzeniem po schodach i zginaniu nogi. Od dzisiaj ból jest ciągły, tępy i bardzo przeszywający na całą nogę. Jak leżę jest masakra, jak siadam to samo, nie wiem jak mam sobie ulżyć trochę. Jutro będę dzwoniła do lekarza rodzinnego. Proszę o pomoc 😭
W taki przypadku dobrze jest udać się do lekarza lub najbliższego fizjoterapeuty w okolicy aby testami funkcjonalnymi ocenił co mogło się stać ze stawem kolanowym
Przewlekły ból jest wskazaniem do wykonania rezonansu - jest to jedyne badanie które dokładnie ocenia wszystkie struktury anatomiczne w kolanie.
Niezbędna jest diagnostyka -RTG lub USG stawu kolanowego.
Zalecam zacząć od badania usg stawu, jeśli wynik nie będzie miarodajny to w następnej kolejności wykonać CT stawu kolanowego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi