Ciągłe uczucie obecności czegoś za żebrami - co może być powodem?

Co może być spowodowane dziwnym uczuciem czegoś za żebrami, na dole żeber w prawym boku tak bardziej od strony pleców. Raz boli, raz nie boli, ale cały czas od 3 miesięcy jest uczucie jakby ktoś coś włożył za żebra. Byłem na prywatnej wizycie u nefrologa i jest wszystko ok. Do jakiego specjalisty się zgłosić i co to może być?

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego. Po uzupełnieniu wywiadu i zbadaniu Pana zleci niezbędne badania uzupełniające (np.usg jamy brzusznej, diagnostyka p.pok., rtg klatki piersiowej)
Neuralgia międzyżebrowa lub zmiany w kręgosłupie. Zalecam konsultacje neurologiczne.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Bielsku-Białej Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Krakowie Ortopeda w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9965
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi