Ciągle się denerwuję, zalewają mnie zimne poty i drżą ręce - co mi może być?

Ciągle się denerwuje, mam tak od paru lat - non stop chodzę w stresie, muszę mieć wszystko perfekcyjnie, bo jak nie mam to dopada mnie złość. Jak za mocno zaczynam się denerwować zalewają mnie zimne poty, drżenie rąk, mroczki przed oczami i brak oddechu, jak się kładę na czymś chłodnym to ustaje po jakiejś chwili. Co to może być?
Ludzkość zgotowała sobie świat, z którym sobie nie radzi i to jest dość powszechnie obserwowane. Potrzebna jest pomoc medyczna.
W powyższej sprawie proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą, który szczegółowo zbierze wywiad i ewentualnie przepisze niezbędne leki na receptę.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi