Ciągle się denerwuję, zalewają mnie zimne poty i drżą ręce - co mi może być?

Ciągle się denerwuje, mam tak od paru lat - non stop chodzę w stresie, muszę mieć wszystko perfekcyjnie, bo jak nie mam to dopada mnie złość. Jak za mocno zaczynam się denerwować zalewają mnie zimne poty, drżenie rąk, mroczki przed oczami i brak oddechu, jak się kładę na czymś chłodnym to ustaje po jakiejś chwili. Co to może być?
Ludzkość zgotowała sobie świat, z którym sobie nie radzi i to jest dość powszechnie obserwowane. Potrzebna jest pomoc medyczna.
W powyższej sprawie proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą, który szczegółowo zbierze wywiad i ewentualnie przepisze niezbędne leki na receptę.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi