Brązowe plamki na skórze.

Od kilku lat mam brązowe plamki na skórze, są okrągłe ok. 5 mm. Zaczęły się pojawiać pojedynczo na łydce jednej nogi, dlatego nie zwracałam na nie uwagi. W tej chwili na jednej łydce jest ich kilka, na drugiej dwie, kilka zmian mam też w górnych partiach rąk. Dermatolog stwierdził, że to przebarwienia i raczej nie da się ich usunąć, jednak ich obecność na nogach jest nieestetyczna i krępująca. Czy są dostępne jakiekolwiek opcje leczenia oraz pewność, że to nic groźnego? 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2412
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi