Brak miesiączki po odstawieniu antykoncepcji

Odstawiłam zastrzyki antykoncepcyjne około 4 miesiące temu. Nadal nie mam miesiączki, a chce zajść w ciążę. Jak mogę wywołać miesiączkę? Czy jest to normalne, że jej nadal nie mam? Mam wszystkie objawy, piersi mnie bolą, są większe i bardzo tkliwe, boli mnie często brzuch jak na miesiączkę lecz jej nie ma. Testy ciążowe mówią, że brak ciąży.
Dzień dobry,
W pierwszej kolejności proszę udać się na wizytę ginekologiczną celem badania usg, a w przypadku lekarz zaleci Pani badania hormonalne, bądź od razu zleci odpowiednią terapię.
Należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi