Brak miesiączki po odstawieniu antykoncepcji

Odstawiłam zastrzyki antykoncepcyjne około 4 miesiące temu. Nadal nie mam miesiączki, a chce zajść w ciążę. Jak mogę wywołać miesiączkę? Czy jest to normalne, że jej nadal nie mam? Mam wszystkie objawy, piersi mnie bolą, są większe i bardzo tkliwe, boli mnie często brzuch jak na miesiączkę lecz jej nie ma. Testy ciążowe mówią, że brak ciąży.
Dzień dobry,
W pierwszej kolejności proszę udać się na wizytę ginekologiczną celem badania usg, a w przypadku lekarz zaleci Pani badania hormonalne, bądź od razu zleci odpowiednią terapię.
Należy zgłosić się do lekarza ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi