Brak energii w ciągu dnia i zawroty głowy - jakie badania jeszcze wykonać?

Tracę energię w losowych momentach w ciągu dnia. Czasami nie mam jej 20 minut, czasem pół dnia. Ostatnio wypiłam dwa drinki i nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby serce tak szybko biło mi przez 5 minut. Gdy byłam na spacerze poczułam w pewenym momencie jak krew napływa mi do kończyn, a raz jak było mi słabo, to miałam takie uczucie jakby krew napłynęła mi do uszu i czułam, że jest mi gorąco. Gdy skaczę to kręci mi sie w głowie i często chce mi się spać. Robiłam podstawową morfologię i żelazo, ale wyniki są w normie. Ktoś mógłby mi doradzić, co to może być?

Niezbędna jest wizyta stacjonarna u lekarza, z możliwością przeprowadzenia badania fizykalnego, wykonania ekg, pomiaru ciśnienia tętniczego. W oparciu o dokładny wywiad, badanie fizykalne - lekarz ukierunkuje dalszą diagnostykę.
Niezbędna będzie konsultacja lekarska ze szczegółowym badaniem fizykalnym. Lekarz może zalecić wykonanie dalszych badań laboratoryjnych. Proszę też zadbać o właściwą dietę i adekwatną ilość snu - przewlekłe zmęczenie czy nieodpowiednia dieta może w istotny sposób wpływać na samopoczucie.
Zalecana konsultacja lekarska celem dokładnego badania fizykalnego, a po zebraniu dokładnego wywiadu zlecenia badań dodatkowych.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3446
Pytań zadanych
przez pacjentów
8299
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi