Brak energii w ciągu dnia i zawroty głowy - jakie badania jeszcze wykonać?

Tracę energię w losowych momentach w ciągu dnia. Czasami nie mam jej 20 minut, czasem pół dnia. Ostatnio wypiłam dwa drinki i nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby serce tak szybko biło mi przez 5 minut. Gdy byłam na spacerze poczułam w pewenym momencie jak krew napływa mi do kończyn, a raz jak było mi słabo, to miałam takie uczucie jakby krew napłynęła mi do uszu i czułam, że jest mi gorąco. Gdy skaczę to kręci mi sie w głowie i często chce mi się spać. Robiłam podstawową morfologię i żelazo, ale wyniki są w normie. Ktoś mógłby mi doradzić, co to może być?

Niezbędna jest wizyta stacjonarna u lekarza, z możliwością przeprowadzenia badania fizykalnego, wykonania ekg, pomiaru ciśnienia tętniczego. W oparciu o dokładny wywiad, badanie fizykalne - lekarz ukierunkuje dalszą diagnostykę.
Niezbędna będzie konsultacja lekarska ze szczegółowym badaniem fizykalnym. Lekarz może zalecić wykonanie dalszych badań laboratoryjnych. Proszę też zadbać o właściwą dietę i adekwatną ilość snu - przewlekłe zmęczenie czy nieodpowiednia dieta może w istotny sposób wpływać na samopoczucie.
Zalecana konsultacja lekarska celem dokładnego badania fizykalnego, a po zebraniu dokładnego wywiadu zlecenia badań dodatkowych.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Internista w Gliwicach Internista w Warszawie Internista w Częstochowie Lekarz rodzinny w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4568
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12306
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z