Bolesne wzwody kilkanaście razy dziennie, czy onanizacja jest bezpieczna?

Moje pytanie dotyczy dróg moczowych i cewnika. Mam założony cewnik po operacji usunięcia guza z rdzenia kręgowego, jestem częściowo sparaliżowany, ale mój penis jest ok, miałem dużo komplikacji, a mianowicie problemy z zatorami. Obecnie przyjmuje Sidneafil (Viagra) 3 x 50mg mam IVC filter i jestem na lekach rozrzedzających krew. Mam bolesne wzwody kilkanaście razy dziennie. Moje pytanie czy onanizacja jest bezpieczna? Wstydzę się zapytać mojego lekarza. Dodam tylko ze mam 39 lat i nie uprawiałem seksu od czterech miesięcy.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5926
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi