Bolesne wzwody kilkanaście razy dziennie, czy onanizacja jest bezpieczna?

Moje pytanie dotyczy dróg moczowych i cewnika. Mam założony cewnik po operacji usunięcia guza z rdzenia kręgowego, jestem częściowo sparaliżowany, ale mój penis jest ok, miałem dużo komplikacji, a mianowicie problemy z zatorami. Obecnie przyjmuje Sidneafil (Viagra) 3 x 50mg mam IVC filter i jestem na lekach rozrzedzających krew. Mam bolesne wzwody kilkanaście razy dziennie. Moje pytanie czy onanizacja jest bezpieczna? Wstydzę się zapytać mojego lekarza. Dodam tylko ze mam 39 lat i nie uprawiałem seksu od czterech miesięcy.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi