Bolesne oddawanie kału

Mam 19 lat. Od ponad 2 lat jadam bardzo nieregularnie, mam przy tym różne dolegliwości, które są normalne przy niedożywieniu organizmu. 3 dni temu wstałam rano, czułam się dobrze. Pod wieczór zjadłam kawalek chleba tostowego z żółtkiem i majonezem (majonez jem od zawsze i nigdy nic mi nie było). Od razu po zjedzeniu dosyć mocny kłujący i rozpychajacy bół żołądka, następnie zaczął pulsować. To mnie nie martwi, bo to jest normalne przy moim trybie żywienia. Martwi mnie, że po tym wszystkim dostałam dosyć mocną biegunkę z również z dosyć mocnym bólem w zbiorniku kału. Przy wypróżnianiu łzy mi lecą z bólu. Opisałabym go jakbym miała gorącą, płonąca kule, tak boli tylko przy spinaniu mięśni, gdy rozluźnię tylko piecze. Jak skończę wizytę w toalecie to już nie boli. Rzadko, ale czasem miewałam biegunki, nigdy tak nie wyglądały. Mam też zawroty głowy, osłabienie, ściśnięte gardło, nudności, ale tak się często na co dzień czuję. Martwi mi tylko ten ból. Mam się czym martwić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi